Logujte se prosím vaším FJFI účtem, pokud ho máte (login je pouze username, ne e-mailová adresa, heslo je od FJFI uctu, ne od UserMap uctu, je potřeba nejprve zvojit "FJFI Account").
12-15 September 2022
FJFI ČVUT v Praze
Europe/Prague timezone

Studentská vědecká konference je každoroční akcí Katedry inženýrství pevných látek FJFI. Cílem konference je poskytnout studentům možnost prezentovat své příspěvky na širším fóru, rozvíjet schopnosti verbální vědecké komunikace a rozšířit svůj odborný rozhled o témata prezentovaná ostatními účastníky konference v jejich příspěvcích a probíraná v neformálních diskuzích.

Zváni jsou studenti a vědci ze všech příbuzných oborů. Studentům ČVUT bude účast v plné výši hrazena z grantu SGS ČVUT.

Starts
Ends
Europe/Prague
FJFI ČVUT v Praze
Seminární místnost S021 + MS Teams
Trojanova 13., Praha 2 + online

V případě jakýchkoliv doplňujcích dotazů se prosím obraťte na kteréhokoliv člena organizačního výboru prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

Registration
Registration for this event is currently open.